Договір оферти

Підлогове покриття EGGER Laminat в форматі класичної планки з імітацією деревини Дуб Кортон натуральний - це декор ламінованого покриття для підлоги з сучасної імітацією деревини дуба з яскраво вираженими білими порами.

Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Звичний колір Дуба і яскраво виражені білі пори надають цьому підлоговому покриттю класичного вигляду. Цей декор ідеально підходить для створення дизайну інтер'єрів, не схильних до змін моди.

Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих покриттів для підлоги можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання. Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Переваги підлогового покриття

  • Зносостійкі
  • Стійкі до впливу ультафіолетових променів
  • Простота догляду
  • Безпечно для здоров'я
  • Можливість використання на підлогах з підігрівом
  • Натуральні, виготовлені на основі деревини

Паркетна дошка фінського виробника Karelia (Карелія) належить до брендів

Паркетна дошка фінського виробника Karelia (Карелія) належить до брендів, які найбільш упізнавані на ринку підлогових покриттів України, Скандинавії та країн СНД. Ця Торгівельна марка є власністю великої виробничої групи, до складу якої входять фінські компанії «Karelia» та «Upofloor», а також відома шведська компанія «Kahrs». Злиття трьох відомих виробників підлогових покриттів відбулося ще в 2012 році, саме тоді керівництво цих компаній вирішили зробити це для розширення асортименту та збільшення своєї частки на ринку.

Виробнича потужність групи «Karelia-Upofloor» на даному етапі складається з чотирьох підприємств у Фінляндії та двох заводів, які розташовані на території Румунії та Росії. Товарообіг виробничого об’єднання щороку досягає більше ста мільйонів євро. Хоча й число співробітників групи становить всього 800 чоловік.

Високо ефективна конструкція паркету Karelia є основою популярності цієї паркетної дошки серед покупців. Продумана тришарова конструкція забезпечує максимальну міцність і довговічність підлогового покриття. Ручне та автоматичне сортування, а також якісний розпил сировини є гарантією високих характеристик даної продукції.

Верхній шар конструкції сформований з цінних порід дерев, саме він визначає текстуру ламелей та надає дошці стійкості до стирання та тиску. Середній шар представлений планками з щільної деревини північної ялини, на які припадає основне навантаження. Третій шар складений з цільного шпону хвойних дерев - він стабілізує дошку та зменшує поперечні навантаження.

Завдяки особливій обробці поверхні колекції паркетної дошки Карелія включає в себе величезну кількість різноманітних декорів. Це повністю є заслугою дизайнерів компанії, які використовують спеціальні технології обробки поверхні для отримання ексклюзивного зовнішнього вигляду.