Гарантія

Гарантія надається на всю продукцію від заводу виробника. Гарантійним талоном є Ваш товарний чек, який фіксує покупку товару в нашому магазині.

Також, Ви завжди можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту відвантаження, за умови, що продукція зберегла товарний вигляд (цілісність упаковки, відсутність відколів і механічний ушкоджень). У випадки відмови від замовлення, при виконаній доставці (продукція відповідає вашому вибору), клієнт оплачує витрати з доставки. Повернення товару відбувається за рахунок клієнта.

У разі настання гарантійного зобов'язання

Клієнт пише заяву в довільній формі, де викладається проблема, яка виникла. Після чого, на об'єкт виїжджає представник компанії або ж менеджер по рекламації, і встановлює причину ситуації, що виникла. Якщо ж встановлена ​​наша вина, то ми зобов'язуємося повернути Ваші гроші або ж обміняти товар. У випадку встановлення Вашої провини (затопили сусіди, не дотримання технології укладання, укладання підлогового покриття на НЕ підсохлу основу (стяжку), укладання в приміщенні, на яке не розраховане підлогове покриття та інше) гарантійні зобов'язання не поширюються.

Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту покупки (дата відзначена в товарному чеку). Грошові кошти повертаються протягом 7 робочих днів при наявності товарного чека. 

Товар, який придбавався під замовлення обміну та поверненню не підлягає.