Лак для паркету


Лак для паркету

Будь-яке підлогове покриття, незалежно від матеріалу виготовлення та терміну служби, потребує надійного захисту від механічних навантажень, стирання, впливу вологи та інших негативних чинників. Забезпечити збереження підлоги може покриття лаком.

Який лак вибрати, залежить, в першу чергу, від виду підлогового покриття, а також від компонентів і області застосування складу. Існують різні види лаку: розчини для коркових і дерев'яних підлог, лаки для паркету, складники для покриття мінеральної основи.

Лак для паркету і дерев'яної підлоги буває матовим, напівматовим і глянцевим. Розрізняють також поліуретанові, двокомпонентні, однокомпонентні та інші види лаків. На сьогодні найбільшим попитом користується лак для паркету на водній основі: він безпечний для здоров'я, не має різкого запаху, стійкий до займання. Важлива перевага цього лаку - висихання протягом всього 1-2 годин.

Ми зробили все, щоб дати можливість покупцям придбати лак швидко і зручно. На нашому сайті є повний каталог з докладним описом кожного товару. Вартість продукції залежить від виду лаку і його характеристик. Наш інтернет-гіпермаркет praktyk.com.ua гарантує якість і оперативну доставку замовлення по Львову, Івано-Франківську та по всій Україні.


У цій категорії немає товарів.