Клей для паркету

Вірно підібраний клей для паркету - основа успішного укладання паркету. Ми допоможемо вибрати клей для вашої підлоги.
Існують три види паркетного клею
- водно-дисперсійні
- на основі розчинників
- двокомпонентні (реактивні)
Водно-дисперсійні клеї, або клеї на водній основі.
Клеї на водній основі все зростаючим успіхом користуються за кордоном - в Європі.
Ці клеї тверднучи, виділяють водні пари, а тому, вони нешкідливі. Також водно-дисперсійні клеї не мають різких запахів - їх можна використовувати в житлових приміщеннях. Однак потрібно пам'ятати, що вода згубно діє на дерево, сприяє намоканню, деформації паркетних планок і, іноді, гниттю деревини. Деякі породи досить непогано переносять клейові склади на основі води - наприклад, штучний паркет з дуба. А для таких "нервових" порід, як груша, вишня, яблуня - фруктові сорти деревини, а також для бука необхідні інші типи клею. Ці породи схильні до сильної деформації від вологості. І це дуже сильно звужує сферу застосування водно-дисперсійних клеїв. Такі клеї можна використовувати при укладанні паркету на фанеру. Вологостійка фанера стійка до таких типів клею. Можна використовувати клеї на водній основі для приклеювання паркету з дуба, але не з клена або ясена. Особливо при дуже малій товщині паркетних планок.
Клеї на розчинниках
Паркетні клеї на базі розчинників отримали найбільш широке застосування. Схоплюються вони швидше водно-дисперсійних клеїв. Повне затвердіння наступає за 5 діб, однак до шліфування укладеного штучного паркету можна приступити раніше.
Застосовують їх в тих випадках, якщо немає можливості застосувати водно-дисперсійні клеї - при укладанні порід дерева схильних до деформації від вологи.
Клейові склади на розчинниках можуть довго перебувати у відкритому стані - до 15 хвилин, що дуже спрощує виконання робіт з укладання паркету. Висока плинність клею дозволяє вже приклеєний паркет трохи підрівняти в разі потреби. Потрібно пам'ятати, що клеї на розчинниках дуже пожежонебезпечні. Працювати з ними потрібно подалі від відкритого вогню і розпечених предметів і, зрозуміло, курити в приміщенні під час укладання застосовуючи клеї на розчинниках строго заборонено. Зберігають клей в щільно закупореній тарі в провітрюваному приміщенні.
Клеї двокомпонентні або реактивні
Чому двокомпонентні клеї називають реактивними? Все просто. У них немає ні води, ні органічних розчинників. Процес склеювання відбувається за рахунок хімічної реакції. У такого клею є певні переваги.
- Їх застосовують для приклеювання паркету до будь-якої основи
- Клейове з'єднання в 3 рази міцніше ніж у своїх конкурентів
- Приступати до шліфування паркету можна вже на другу добу - клей схоплюється дуже швидко
Але у кожної медалі є зворотний бік. Реактивні клеї мають в своєму складі шкідливі для здоров'я людини компоненти. Працювати з цими клеями необхідно використовуючи засоби індивідуального захисту. Після затвердіння клею - він стає абсолютно безпечним.
Застосовують такі клеї в тих випадках, де застосування інших різновидів клею недоцільно. При приклеюванні масивної дошки, де потрібна велика міцність склеювання, при приклеюванні паркету безпосередньо на стяжку а не на фанеру. Двухкомпонетний клей добре підходить для склеювання паркету вже покритого лаком.
2 215.00 грн. 1 950.00 грн.
160.00 грн.
620.00 грн.
1 250.00 грн. 1 000.00 грн.
1 950.00 грн. 1 550.00 грн.
77.00 грн.
1 535.00 грн. 1 350.00 грн.
1 500.00 грн. 1 250.00 грн.
3 733.00 грн. 2 300.00 грн.