Новинки та тренди в області підлогових покриттів, дизайн підлог

Новинки та тренди в області підлогових покриттів, дизайн підлог

Стильне оформлення

Кожна людина по-своєму уявляє свій ідеальний дизайн підлоги та чудовий стиль оформлення житлових приміщень. Комбінуючи кольори, матеріали та аксесуари, Ви розкриваєте свій власний характер. Ми хотіли б надихнути Вас нашими ідеями оформлення житлових приміщень та іншими темами. Так Ви зможете знайти відповідне Вашому смаку підлогове покриття.

Тренди в області підлогових покриттів

Що зараз в тренді? Цим питанням займаються наші фахівці з постачання продукції, відстежуючи сучасні тренди у внутрішній обробці та дизайні підлог. При цьому в центрі уваги однозначно знаходиться тема природи, це стосується і форми, і декорів, і якісних характеристик. Тренди, які панують в сфері дизайну інтер'єрів, переносяться і на наші покриття для підлоги, щоб надихати Вас на ідеї по оформленню приміщень відповідно до особистих побажань. Відкрийте для себе нові трендові декори для підлогових покриттів!

Одне приміщення. Три види підлогових покриттів. Один дизайн.


Щоб в майбутньому Вам не довелося шукати компроміси при виборі декорів, ми пропонуємо Вам спеціальне рішення: завдяки колекції EGGER PRO, декори якої використовуються для різних видів підлогових покриттів, тепер Ви можете оформити всю квартиру в єдиному дизайні. Необхідні функціональні характеристики кожному приміщенню забезпечують різні підлогові покриття: стійкі до появи подряпин і вологостійкі покриття для підлоги Design - для коридору та ванної кімнати, ламінат з міцною поверхнею для вітальні та підлогове покриття Comfort для затишку в спальні. І при цьому підлога у всіх кімнатах виконана в єдиному дизайні!

Технологія друку з високою роздільною здатністю для підлогових покриттів

Завдяки технології цифрового друку з високою роздільною здатністю покриття для підлоги EGGER Comfort тепер навряд чи можливо відрізнити від натуральних дерев'яних підлог. Дуже чіткий малюнок цифрових декорів в поєднанні з автентичними структурами і поверхнями надають підлогового покриття неповторного природного вигляду. Відкрийте для себе й інші переваги цих комфортних підлогових покриттів та все розмаїття наших декорів.


29.03.2018 2596 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Теги: тренди підлогових покриттів, EGGER PRO, Еггер Про