Вакансії

Побудуй успішну кар'єру разом з «Практиком»

Наша мережа магазинів є лідером з продажу підлогового покриття та дверей в Західному регіоні. Ми реалізуємо понад тисячу найрізноманітніших декорів ламінованої підлоги, паркетної та масивної дошки, коркової підлоги супутніх матеріалів, а також міжкімнатних та вхідних дверей. Ми не тільки продаємо товари, але й надаємо покупцеві вичерпну інформацію про них. Наші магазини пропонують своїм клієнтам максимально широкий асортимент, розумну цінову політику та чудовий сервіс.

Ми прагнемо до постійного зростання й розвитку. Наша мережа орієнтується на потреби та бажання споживачів, на високий професіоналізм працівників. Працівники є одним з головних наших активів. У нас працює велика команда, що складається з досвідчених фахівців і молодих кадрів. Разом ми постійно розвиваємося, ставимо нові цілі та досягаємо їх.

Усіх тих, хто хоче знайти цікаву роботу, запрошуємо стати частиною нашого дружного колективу. Ми шукаємо активних та ініціативних людей, які зацікавлені в професійному зростанні й поділяють наші цінності.

Що ми пропонуємо кандидатам?

Керівництво мережі магазинів "Практик" вважає, що успіх усієї компанії загалом невіддільний від добробуту й успіху кожного працівника зокрема, тому пропонує:

 • цікаву роботу в дружному колективі;
 • гідну заробітну плату;
 • чіткий графік роботи;
 • офіційне працевлаштування;
 • безкоштовне навчання необхідних навичок, а також програми професійного розвитку;
 • упевненість у завтрашньому дні, фінансову незалежність і стабільність;
 • можливість кар'єрного зростання.

Кваліфікований і щасливий персонал — наша гордість. Менеджмент компанії піклується про своїх працівників і гарантує виконання всіх пропозицій.

 

Запрошуємо на роботу!

Шукаємо менеджерів-консультантів на постійну роботу в мережу магазинів "Практик" (м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 26-а та Степана Бандери, 10-б). Основна задача - продаж підлоги (ламінат, паркет) та дверей (вхідні та міжкімнатні).

Ми пропонуємо:

 1. Офіційне працевлаштування та соцпакет.
 2. Достойну та вчасну оплату праці - ставка + % від продаж (в більшості випадків розмір змінної частини перевищує ставку).
 3. Можливість професійного розвитку та корпоративного навчання.
 4. Зручний графік роботи – пн.- пт. 9-00 – 19-00 + перерва на обід та відпочинок (1 год)
  сб. 9-00 – 17-00
  нд. вихідний

Основна вимога – бажання досягати високих результатів в продажах!

Вам точно з нами, телефонуйте 096 585 75 49

Пишіть:

***************