Як вибрати клей для паркету

Як вибрати клей для паркету

Вимоги до паркетного клею.

Щоб якісно укласти в приміщенні паркетну підлогу, необхідно правильно вибрати клей для укладання. Хороші клеючі властивості для паркету є гарантією тривалої експлуатації підлогового покриття. Важливо брати до уваги, що неякісні, неправильно обрані, або навіть підроблені клеї для паркету, а також прострочені речовини, обов'язково проявлять свої гірші властивості. І тоді нічого ви вже не зможете виправити.

Тому ми завжди рекомендуємо читати вимоги, складники та найголовніше термін придатності клею, який ви хочете придбати для Вашої підлоги. Існує 5 основних вимог до паркетного клею, від яких і залежить вся подальша експуатація Вашої підлоги.

Основні вимоги:

  • Паркетний клей повинен бути довговічним і здатним міцно і на протязі довгого часу утримувати покриття на своєму місці, так як термін корисної експлуатації масивної дошки досягає ста років.
  •  Хороший паркетний клей після затвердіння повинен мати залишкову еластичність, при цьому дозволяючи деревині вашої підлоги під впливом температури в приміщенні і вологи розширюватися і всихатися, що цілком природно для дерева.
  • Якісний клей для паркету, не повинен з часом давати осадок.
  • Клей для укладання паркетного покриття не повинний містити багато води в своєму складі, як це часто буває при купівлі дешевого і неякісного клею, або підробки. Надлишкова волога при усмоктуванні в паркет провокує набухання і деформацію покриття, що згодом також призводить до скрипу. І якщо такий клей для паркету на водній основі використовувати для екзотичних порід деревини, які містять масла, паркетини просто не зможуть добре приклеїтися.
  • Клей для паркету повинен бути безпечним, не містити розчинники та інші шкідливі речовини. Ознакою присутності розчинників виступає різкий запах при монтажі паркету. Склади на розчинниках містять такі речовини, які після використання довгий час будуть випаровуватися і отруювати повітря в кімнаті, навіть коли ви вже перестанете відчувати запах. 09.01.2018 686 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!