Паркетна дошка Karelia (Карелія)

Паркетна дошка Karelia (Карелія)

Паркетна дошка фінського виробника Karelia (Карелія) належить до брендів, які найбільш упізнавані на ринку підлогових покриттів України, Скандинавії та країн СНД. Ця Торгівельна марка є власністю великої виробничої групи, до складу якої входять фінські компанії «Karelia» та «Upofloor», а також відома шведська компанія «Kahrs». Злиття трьох відомих виробників підлогових покриттів відбулося ще в 2012 році, саме тоді керівництво цих компаній вирішили зробити це для розширення асортименту та збільшення своєї частки на ринку.

Виробнича потужність групи «Karelia-Upofloor» на даному етапі складається з чотирьох підприємств у Фінляндії та двох заводів, які розташовані на території Румунії та Росії. Товарообіг виробничого об’єднання щороку досягає більше ста мільйонів євро. Хоча й число співробітників групи становить всього 800 чоловік.

Високо ефективна конструкція паркету Karelia є основою популярності цієї паркетної дошки серед покупців. Продумана тришарова конструкція забезпечує максимальну міцність і довговічність підлогового покриття. Ручне та автоматичне сортування, а також якісний розпил сировини є гарантією високих характеристик даної продукції.

Верхній шар конструкції сформований з цінних порід дерев, саме він визначає текстуру ламелей та надає дошці стійкості до стирання та тиску. Середній шар представлений планками з щільної деревини північної ялини, на які припадає основне навантаження. Третій шар складений з цільного шпону хвойних дерев - він стабілізує дошку та зменшує поперечні навантаження.

Завдяки особливій обробці поверхні колекції паркетної дошки Карелія включає в себе величезну кількість різноманітних декорів. Це повністю є заслугою дизайнерів компанії, які використовують спеціальні технології обробки поверхні для отримання ексклюзивного зовнішнього вигляду.

З наявним переліком декорів та цінами можна ознайомитися на нашому сайті — praktyk.com.ua. Якщо ж у вас виникнуть додаткові запитання чи необхідна консультація — звертайтеся до наших менеджерів, які компетентно та якісно нададуть вам допомогу! Телефонуйте +38 (099) 070 54 79!


08.02.2019 476 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!