Поради по встановленню паркетної дошки UPOFLOOR

Поради по встановленню паркетної дошки UPOFLOOR

Паркетну дошку Upofloor (Упофлор) з замковим з'єднанням RealLOC встановлювати легко.

При установці слід взяти до уваги, що основа підлоги повинна бути досить рівною, температура не повинна бути занадто низькою і вологість повітря повинна бути відповідною. Паркет можливо встановити так званим плаваючим способом або його можна приклеїти до основи. У зв'язку зі складністю робіт з приклеювання, ми рекомендуємо використовувати допомогу професіонала при установці.

Установка паркету плаваючим способом відбувається без особливих труднощів, і Ви можете бачити результат відразу. Ця підлога вже готова до використання, і немає необхідності її обробляти повторно, так як поверхня підлоги вже оброблена на фабриці.

Завдяки ретельному спостереженню за якістю, всі частини паркету Упофлор ​​точно виміряні та точно підходять одна до одної. Детальні інструкції по установці вкладені в упаковку паркету. Ретельно ознайомтеся з інструкціями перед початком робіт по установці. При встановленні паркету на підлогу з підігрівом, слід почати підготовчі дії приблизно за 2 тижні до початку установки паркету.

Для укладання паркетної дошки Upofloor ми рекомендуємо використовувати підкладку ТИХИЙ ХІД EXPERT FLOOR eco.


29.03.2018 535 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!