Пам'ятка по догляду за підлогою, яка покрита маслом (масло-воском)

Пам'ятка по догляду за підлогою, яка покрита маслом (масло-воском)

Останнім часом на ринку України спостерігається зростання попиту на підлогу, покриту маслом (масло-воском). Покупці позитивно оцінюють переваги такої продукції, її натуральність, екологічність, тактильне сприйняття та можливість місцевої реставрації.

Проте багато покупців (потенційних покупців) побоюються складнощів у догляді за такою підлогою, подекуди наслухавшись міфів від некомпетентних майстрів та недосвідчених продавців.

На основі рекомендацій виробників продукції, яка представлена в асортименті магазину Praktyk.com.ua, ми підготували пам’ятку, в якій докладно описали як доглядати за підлогою, покритою маслом, які засоби використовувати для регулярного і інтенсивного догляду, а також як відреставрувати підлогу у разі необхідності. 

Оскільки продукція лінійки OSMO рекомендована до застосування усіма виробниками, саме на цій продукції зосереджено увагу. Для догляду за підлогою, покритою маслом може також використовуватися продукція і інших ТМ, проте її використання повинно бути попередньо узгоджене із виробником підлоги.929 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!