А чи потрібна підкладка взагалі?

А чи потрібна підкладка взагалі?

Відповісти на це питання легко, якщо розібратися і зрозуміти, для чого вона призначена. Найперше - це те, що ламінат чи паркетна дошка укладені із застосуванням підкладки, прослужить на багато довше, ніж без неї. 

Варто усвідомити для себе, що ця річ незамінний матеріал в процедурі зміни підлогового покриття. При виборі враховуйте наступні моменти: стан підстави (чорнову підлогу); вологість приміщення; призначення кімнати. Що стосується призначення кімнати, де буде змінюватися підлогове покриття, враховуйте навантаження, яку отримає ламінат. Адже від того, з якою метою буде використовуватися приміщення, залежить як вибір ламінату, так і підкладки. Можливо, це буде дитяча кімната або ванна - для кожного варіанта вибір буде різним.Які завдання допомагає вирішити: звукоізоляція; збільшується теплоізоляція; усунення дрібних нерівностей чорнової підлоги; усунення стуку і скрипу під час ходьби по ламінованої поверхні. Підлогу накладено зверху - на підкладку Як відомо, для укладання ламінату чи тришарової паркетної дошки потрібно дуже рівна поверхня, практично, поверхня повинна бути ідеальною. Але як би ви не старалися вирівняти поверхню, маленькі вади будуть. Підкладка всі ці нюанси приховає, виправить - в тому місці, де потрібно вона стиснеться і навпаки. Відмова від використання підкладки, під час укладання ламінату, призведе до маленького терміну експлуатації підлогового покриття! Відмінно захищає вона і від зіткнення з чорнової поверхнею. Якби не використовувалася підкладка, то постукування і скрипів під час ходьби не можливо було б уникнути.

Види підкладок:

  • Коркова;
  • Деревоволокниста;
  • Екструдований полістирол.


Підкладка з коркового матеріалу Як зрозуміло з назви, тут використовується матеріал корковий. Ламінат, покладений на неї, практично, невразливий і прослужить не один десяток років. Корковий матеріал пружний, добре витримує тиск, мало схильний до деформацій. Відмінні теплоізоляційні властивості, можуть призвести до надмірного її вживання. Кому не захочеться більше покласти цього натурального матеріалу, зробивши підлогу максимально теплим? Зверніть увагу, що оптимальна товщина підкладки - 2-3 мм. Висока ціна на цей вид викликана її натуральністю.


Деревоволокниста підкладка- даний матеріал є екологічно чистим оскільки при його виробництві використовуються відходи деревини. Крім цього він має хороші тепло і шумоізоляційні властивості, забезпечує відмінну вентиляцію простору під підлогою, що в свою чергу запобігає замокання останньої в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря і при попаданні вологи на підлогу. Також підкладка "Тихий хід" має підвищену противогрибковую стійкість оскільки в заводських умовах, на останніх стадіях виробництва обробляється антисептичними препаратами. Завдяки своїй структурі дозволяє згладити найменші нерівності підлоги внаслідок стиснення нижнього шару, тим самим усуваються такі небажані ефекти як скрипи і потріскування підлогового покриття.


Екструдований полістирол- цей матеріал оптимально підходить для високонавантажених приміщень, і добре вирівнює нерівності. Через свою жорсткість він добре зберігає форму і ефективно поглинає звуки, не пропускає вологу. При використанні пінополістирол на підлозі, вам забезпечені комфортні відчуття при ходінні. На відміну від пробкової підкладки цей вид за вартістю сильно відрізняється і в сторону дешевизни. Невелика ціна цього матеріалу ні в якому разі не говорить, що матеріал не якісний і на нього не варто звертати уваги. Все навпаки. Підкладка з пінополістиролу відмінний замінник натуральної підкладки з пробки. Пінополістирол не схильний до впливу вологи, відмінно звуко- і теплоізолюється.

962 0

Коментарі

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Теги: підкладка, корок, вибір підкладки, підложка