Про магазин

Історія становлення мережі магазинів «Практик» розпочалася 2004 року. На сьогодні - є провідним оператором на ринку підлогового покриття та дверей в Західній Україні. Основною метою нашої Компанії є створення тепла і затишку у Вашій оселі, будинку чи офісі за допомогою сучасної красивої, практичної підлоги та дверей.

Наразі мережа "Практик" представлена у

- м. Львів: гіпермаркет підлоги та дверей "Практик" по вул. Городоцька, 286 Б, та салони-магазини по вул. Промислова, 60, вул. Городоцька 174 та вул. Луганська 6 (ТЦ "Гора");

- м. Івано-Франківськ: магазин-склад "Практик" по вул. С.Бандери, 10 Б та вул. Володимира Івасюка, 26 А, вул. Довженка 61. 

Ми пропонуємо  нашим клієнтам найбільший вибір покриття для підлоги провідних українських та світових виробників та торгових марок:

 • Від ламінованої підлоги, звичайного класичного паркету, паркетної та масивної дошки до вишуканого художнього та палацевого паркету — найвищого ступеня паркетної майстерності.
 • На будь-який смак — від економ-класу до вишуканих елітних видів підлоги.
 • Від ніжних світлих та пастельних кольорів до яскравих екзотичних порід деревини.
 • Від нестаріючої Класики, елегантного Кантрі до ультрасучасних модерна і хай-теку.

У нас Ви знайдете всі необхідні аксесуари для Вашої підлоги: фанеру, плінтуси, різні підложки під усі види підлогового покриття, перехідні профілі, засоби по догляду за підлогою та широкий спектр паркетної хімії, а також розхідні матеріали для монтажу. Сервісний центр «Практик» запропонує Вам комплексне встановлення будь-якого виду підлоги з максимальною зручністю для замовника та мінімальними витратами бюджету.

Співробітники магазинів «Практик» дадуть відповідь на всі ваші питання стосовно вибору підлогового покриття,  допоможуть Вам підібрати підлогу, що відповідатиме саме Вашим потребам, фінансовим можливостям і бажанням, запропонують не лише найбільш ідеальний варіант підлоги для Вашого інтер‘єру, але й найкраще технічне рішення по її монтажу.

Ключові принципи наших взаємовідносин з клієнтами полягають в точному дотриманні взятих на себе забов‘язань, бездоганній якості продукції, що пропонується і творчому підході до кожного індивідуального замовлення.

Якщо на сьогодні Ваша мета — це якісна підлога по оптимальній ціні, то найбільший вибір підлоги різного виду від найкращих вітчизняних та світових виробників Ви знайдете саме у нас.

Чому нас рекомендують:

 • Ми є офіційними дилерами багатьох відомих торгівельних марок і пропонуємо якісну продукцію провідних виробників за кращими цінами.
 • Здійснюємо паркетні роботи «під ключ» (укладання паркету, масивної дошки, паркетної дошки та ламінату).
 • Пропонуємо тільки натуральні і сучасні підлогові покриття, а також всю необхідну для паркетних робіт професійну паркетну хімію (паркетний клей, паркетний лак, шпаклівки).
 • Весь пропонований матеріал сертифікований та має необхідні документи.
 • Індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного клієнта.
 • Кваліфікована консультація професіоналів.
 • Оперативність і високий рівень якості.

Запрошуємо до співпраці!

Ми знайдемо підхід навіть до найвибагливішого клієнта! Вам буде цікаво і вигідно співпрацювати з нами. Якщо Ви наш постійний клієнт — Вам гарантовані найвигідніші умови співпраці , Ви можете розраховувати на максимально вигідні умови придбання наших товарів , отримавши додаткові знижки. Бонусні програми та програма лояльності зроблять співпрацю з нами приємною та безпроблемною. З усіх питань звертайтеся у відділ з продажу нашої компанії.