Лак для паркету John Stone's Floor Varnish Clear напівматовий водний

Виробник: JohnStone's
Країна-виробник: Англія
Наявність: На складі

  • 1 399.00 грн.


Доступні опції

Короткі характеристики
Блиск напівматовий
Основа водна
Співвідношення компонентів однокомпонентний
Всі характеристикиДоставимо за 2 дні
Будь-який варіант оплати
Доступні ціни
Гарантія від виробника
Тисячі задоволених клієнтів

Високоякісний, міцний, безбарвний лак, майже без запаху на водній основі для покриття дерев'яних підлог усередині приміщень. Не жовтіє. Використовується для обробки нових, а також раніше лакованих поверхонь. Підкреслює природну структуру деревини. Швидко сохне, що дозволяє провести всі роботи протягом одного дня.

Галузь застосування

Для внутрішніх робіт

Тип поверхні

Гладко оброблене м'яке та тверде дерево.

Колір

Безбарвний.

Покриття

Напівматове.

Площа покриття

Приблизно 1л / 18 кв.м.

Час висихання

Верхній шар 1-2 години. Повторний шар наноситься через 2-4 години.

Підготовка поверхні

Повинна бути чистою, сухою, з неї повинні бути видалені відшарування та потріскані шари попереднього фарбування. Обробити поверхню наждачним папером, після цього промити мильною водою, потім чистою водою і після висушити. Не обробляти поверхні, з яких не видалені ворсинки і пил. Для подальших роз'яснень зв'яжіться з відділом по роботі з клієнтами.

Застосування

Добре перемішайте перед використанням (не збовтувати!) І наносити тонким шаром пензлем уздовж волокна дерева. Не наносити при температурі менше 5 С. На нову поверхню перший шар наноситься попередньо розведеним (10% чистої води до обсягу) лаком. Для міцного і якісного покриття рекомендується наносити не менше 3-х шарів лаку. Перед нанесенням фінішного шару підлогу зачистити дрібним, абразивним папером, а потім ретельно видалити пил.

Упаковка

2, 5 літра, 5 літрів.

Розчинник

Чиста вода.

Перед миттям інструментів видаліть з них фарбу. Щільно закрийте кришку. Негайно промийте інструменти теплою мильною водою. Не виливайте залишки в каналізацію.

Транспортування і зберігання

При транспортуванні слід дотримуватися обережності, не допускати охолодження!

Вміст ЛОС

Середній вміст 8-24,99% ЛОС (Летючих органічних сполук).

Додаткова інформація

Не містить свинець. Схвалено BSI (Британський Інститут Стандартизації).

Застереження

Працювати в провітрюваному приміщенні. Уникати попадання на шкіру і очі. У разі потрапляння в очі негайно промийте великою кількістю води і зверніться до лікаря. У разі потрапляння на шкіру негайно змийте великою кількістю мильної води або засобом по догляду за шкірою - НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ РОЗЧИННИК! У разі потрапляння в ротову порожнину, зверніться до лікаря і покажіть банку або етикетку. Не давати дітям!


Лаки для паркету

Блиск напівматовий
Основа водна
Співвідношення компонентів однокомпонентний
Колір безколірний
Виробник JohnStone's (Англія)
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Звертаємо Вашу увагу, що мінімальне замовлення товару з категорій Ламінат, Тришарова паркетна дошка, Масивна дошка та Коркова підлога - 1 упаковка, ціна за товар вказується за кв. м., площа упаковки вказується в характеристиках кожного товару.

По Івано-Франківську доставка здійснюється власним транспортом у супроводі експедиторів компанії Praktyk.com.ua. Доставка замовлення здійснюється на мінімально допустиму відстань до дверей замовника, обумовлену зовнішніми умовами. Зокрема, проїзд має бути відкритий (наприклад, внутрішні ворота двору, шлагбауми), вільний від нагромадження машин на під'їзді до місця вивантаження, покриття дороги здатне витримати вантажний автомобіль.

В інші міста України доставка здійснюється кур'єрськими службами: Делівері, Нова пошта. Також ми надаємо допомогу в пошуку машин, що здійснюють доставку у Ваше місто і готові взяти догруз. Товар проходить подвійний контроль цілісності, після чого укладається на палети і надійно фіксується стретч-стрічкою у відповідності до правил безпечного транспортування крихких вантажів.

Важливо! При отриманні вантажу від експедитора або зі складу служби доставки обов'язково перевірте комплектацію та цілісність замовлення! Якщо продукція була пошкоджена під час транспортування, відповідальним за це є перевізник. Саме для цього необхідно зафіксувати факт пошкодження при отриманні.

Після формування замовлення, наш менеджер зв'язується з Вами за вказаними контактами для уточнення деталей замовленого товару, оплати та доставки.