Сілан-модифікований клей Chimiver Parkettkoll Listoni (Італія)

Ваша знижка: -7%
Виробник: CHIMIVER
Країна-виробник: Італія
Наявність: На складі

  • 1 974.02 грн.1 836.00 грн.


Доступні опції

Короткі характеристики
Співвідношення компонентів однокомпонентний
Температура нанесення + 10-25 °C
Застовування зубчастим шпателем №5
Всі характеристикиДоставимо за 2 дні
Будь-який варіант оплати
Доступні ціни
Гарантія від виробника
Тисячі задоволених клієнтів

PARKETTKOLL LISTONI - однокомпонентний вініловий клей на основі смол і вінілової дисперсії. Рекомендований для склеювання дерев'яних підлог широких форматів. Часто PARKETTKOLL LISTONI замінює двокомпонентний клей. Визначальною властивістю даного клею є низький вміст води, що робить його ідеальним для міцного склеювання без дефекту «бічного розпору». 

Умови нанесення:

Основа: суха, чиста, не надто шорсткувата, без пилу.

Вологість основи: макс. 2% для цементних, макс. 1,7% для цементних з радіаторним опаленням.

Вологість деревини: 9 +/- 2%.

Застосування:

Рівномірно нанести PARKETTKOLL LISTONI зубчастим шпателем на чисту основ. Поверхні, які добре поглинають вологу і утворюють пил, повинні бути попередньо оброблені PRYMER W, розчиненим у воді в співвідношенні 1 до 5 (див. відповідний тех.опис). Перед тим, як тільки що нанесений клей затвердіє, утворюючи плівку, покладіть планки паркету поруч, щоб клей рівномірно поширився по поверхні планки. Подальше шліфування можливе не раніше ніж через 10 днів після укладання паркету.


Клей для паркету

Співвідношення компонентів однокомпонентний
Температура нанесення + 10-25 °C
Застовування зубчастим шпателем №5
Термін зберігання у відкритому вигляді 20 годин
Повне затвердіння 3-4 дні
Розхід 900-1300 г / м² (в залежності від основи)
Очищення інструментів водою, до засихання
Виробник CHIMIVER (Італія)
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Звертаємо Вашу увагу, що мінімальне замовлення товару з категорій Ламінат, Тришарова паркетна дошка, Масивна дошка та Коркова підлога - 1 упаковка, ціна за товар вказується за кв. м., площа упаковки вказується в характеристиках кожного товару.

По Івано-Франківську доставка здійснюється власним транспортом у супроводі експедиторів компанії Praktyk.com.ua. Доставка замовлення здійснюється на мінімально допустиму відстань до дверей замовника, обумовлену зовнішніми умовами. Зокрема, проїзд має бути відкритий (наприклад, внутрішні ворота двору, шлагбауми), вільний від нагромадження машин на під'їзді до місця вивантаження, покриття дороги здатне витримати вантажний автомобіль.

В інші міста України доставка здійснюється кур'єрськими службами: Делівері, Нова пошта. Також ми надаємо допомогу в пошуку машин, що здійснюють доставку у Ваше місто і готові взяти догруз. Товар проходить подвійний контроль цілісності, після чого укладається на палети і надійно фіксується стретч-стрічкою у відповідності до правил безпечного транспортування крихких вантажів.

Важливо! При отриманні вантажу від експедитора або зі складу служби доставки обов'язково перевірте комплектацію та цілісність замовлення! Якщо продукція була пошкоджена під час транспортування, відповідальним за це є перевізник. Саме для цього необхідно зафіксувати факт пошкодження при отриманні.

Після формування замовлення, наш менеджер зв'язується з Вами за вказаними контактами для уточнення деталей замовленого товару, оплати та доставки.