Плінтус Wood Floor Massive шпонований чобіток (прямий), дуб

Виробник: WOOD FLOOR
Країна-виробник: Україна
Наявність: Під замовлення

  • 220.00 грн.


Короткі характеристики
Виріб плінтус
Довжина плінтусу 2500 мм.
Товщина плінтусу 15 мм.
Всі характеристикиДоставимо за 2 дні
Будь-який варіант оплати
Доступні ціни
Гарантія від виробника
Тисячі задоволених клієнтів

Ціна вказана за погонний метр плінтусу, тонованого в будь-який колір з стандартного асортименту EL501-EL518 і включає в себе:

  • брашування поверхні (стандартної глибини)
  • покриття в 2 шари (!) кольоровим маслом
  • фінішне покриття матовим або шовковисто-матовим масло-воском в 2 шари (!)

Покриття в індивідуальний колір збільшує вартість 1 п.м. на 10 грн.

Покриття в індивідуальний колір плінтуса, без замовлення паркету не здійснюється.


Масивна дубова дошка

Виріб плінтус
Довжина плінтусу 2500 мм.
Товщина плінтусу 15 мм.
Висота плінтусу 80
Порода деревини дуб
Покриття масло-віск в кольорі
Вид обробки брашування
Виробник WoodFloor Massive (Україна)
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Звертаємо Вашу увагу, що мінімальне замовлення товару з категорій Ламінат, Тришарова паркетна дошка, Масивна дошка та Коркова підлога - 1 упаковка, ціна за товар вказується за кв. м., площа упаковки вказується в характеристиках кожного товару.

По Івано-Франківську доставка здійснюється власним транспортом у супроводі експедиторів компанії Praktyk.com.ua. Доставка замовлення здійснюється на мінімально допустиму відстань до дверей замовника, обумовлену зовнішніми умовами. Зокрема, проїзд має бути відкритий (наприклад, внутрішні ворота двору, шлагбауми), вільний від нагромадження машин на під'їзді до місця вивантаження, покриття дороги здатне витримати вантажний автомобіль.

В інші міста України доставка здійснюється кур'єрськими службами: Делівері, Нова пошта. Також ми надаємо допомогу в пошуку машин, що здійснюють доставку у Ваше місто і готові взяти догруз. Товар проходить подвійний контроль цілісності, після чого укладається на палети і надійно фіксується стретч-стрічкою у відповідності до правил безпечного транспортування крихких вантажів.

Важливо! При отриманні вантажу від експедитора або зі складу служби доставки обов'язково перевірте комплектацію та цілісність замовлення! Якщо продукція була пошкоджена під час транспортування, відповідальним за це є перевізник. Саме для цього необхідно зафіксувати факт пошкодження при отриманні.

Після формування замовлення, наш менеджер зв'язується з Вами за вказаними контактами для уточнення деталей замовленого товару, оплати та доставки.